Itlob sejħa lura

Kera l-karozzi lussużi tagħna u l-kowċijiet

Aħna nipprovdu karozzi ta 'lussu u kiri ta' kowċis biex itejbu l-esperjenza tiegħek u jippermettulkom li jiksbu l-aħjar mill-okkażjonijiet tiegħek. L-ogħla prijorità tagħna hija s-sodisfazzjon tiegħek.
Ħu l-opportunità biex tara xi vjaġġi emblemiċi ta 'Bhubaneswar u l-madwar tagħha waqt li tkun qed iżżur Odisha.

SL #

TIP

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire jew simili850150014014
2Scorpio jew Simili1000180016016
3BRV jew Simili1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 jew BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTI

  • Driver Day BATA: 200 għal Sl #1 għal 6, u 300 għal 7 għal 9
  • Allowance tal-Lejla (22: 00 sa 06: 00 Hrs): Rs. 200 għal Sl # 1 għal 6, u Rs. 300 għal 7 għal 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 għal Sl # 1 għal 6 u Rs. 400 għal 7 għal 9
  • Il-kilometri u s-sigħat se jibdew & jintemmu fil-post tal-kiri tagħna (Garage To Garage)
  • Wara 4 Hrs / 40 Kms slab, hija permessa konċessjoni ta 'minuti 30. Għal kwalunkwe estensjoni lil hinn mill-imsemmija ċangatura, għandha tiġi applikata slab 8 Hrs / 80 Kms. Mat-tlestija ta '8 Hrs / 80 Kms slab, KM / Hour addizzjonali għandu jintalab skond it-Tariffa tat-Trasport.
  • Taxxa fuq In-Nolijiet, Taxxa Interstatali u Parkeġġ ser jiġu ċċarġjati żejda kif inhuma attwali + GST: 5%.
  • Għad-dazju ta 'barra, id-distanza minima għandha tiġi kkalkulata 250KMs għal kull data tal-kalendarju jew id-distanza attwali, liema minnhom ikun l-ogħla. L-imposti għandhom ikunu fuq bażi ta 'kull KM skont it-tariffa.
  • Permanenti A / Ċ hija imposta fuq bażi Pro-rata.
  • It-tariffa ta 'hawn fuq se tiġi riveduta jekk ikun hemm żieda ewlenija fil-prezz tal-fjuwil u l-istruttura tat-taxxa.

Kowċis ta 'lussu A / C

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

huma wkoll disponibbli magħna.

IKKUNTATJANA

għal aktar dettalji u informazzjoni

SERVIZZI TA 'VALUR MIŻJUD:

  • Twissijiet awtomatizzati ta 'SMS fuq konferma tal-prenotazzjoni.
  • Twissija awtomatizzata ta 'SMS / Mail fuq l-allokazzjoni ta' Vettura & Chauffeur qabel is-sigħat 02 ta 'Pick-up.
  • Karta tal-Aħbarijiet ta 'Kuljum, Flixkun tal-Ilma Minerali, Umbrelel, Kit tal-Ewwel Għajnuna, Kaxxa tas-Silġ u Karta tat-Tessut Nixxef ipprovduta fil-karozzi kollha fuq bażi kumplimentari.
  • Il-vetturi kollha huma kondizzjonati bl-arja, bla tipjip, pulita u nadifa.
  • Għall-Aġġornament, Snacks, Frott u Meraq se jiġu rranġati għal delegati fuq talba bi ħlasijiet addizzjonali.
  • Chauffeurs u / jew ir-Rappreżentant ta 'l-Ajruport ta' Sand Pebble mqiegħed b 'Welcome Placard fl-Ajruport / Railway Station biex jirċievu mistednin u l-Pick-up tagħhom.
  • Sand Pebbles Tours ipprovda chauffeur b'esperjenza, sottomess, professjonali u familjari mat-toroq u fl-uniformi tal-kumpanija.
  • Ko-Ordinaturi effettivi huma ddettaljati fil-post biex jimmaniġġaw ir-rekwiżiti tal-Klijenti fuq avvenimenti u konferenzi.
  • Is-servizz tal-kabina ta 'l-arloġġ huwa disponibbli għal Vjaġġi Korporattivi u Eżekuttivi, vjaġġi turistiċi, żjara gwidata u avvenimenti speċjali.
  • Servizzi speċjali ta 'kiri ta' kabini huma disponibbli għal Weddings.
  • Id-dettalji ta 'preferenza tal-guest huma maħżuna fid-Database għall-għoti ta' servizzi li għadhom aħjar fuq ordnijiet sussegwenti.

RIŻERVA FIL-LINJA:

  • Il-prenotazzjonijiet tal-karozzi għandhom isiru qabel is-siegħat 24. Madankollu, Sand Pebbles Operations Desk jista 'jiġi kkuntattjat jekk il-vettura hi meħtieġa fi żmien siegħa 24.
  • Filwaqt li tagħmel riserva onlajn, l-informazzjoni kollha fil-formola preskritta għandha tingħata.
  • Ir-riżervi on-line dejjem isegwu l-ħlas immedjat. Madankollu applikabbli Govt. It-Taxxi, il-Ħlas tan-Nollijiet, il-Ħlasijiet għall-Ipparkjar u l-Ħlasijiet tal-Permessi tal-Fruntieri Inter-Statali għandhom jitħallsu mill-utent fil-mument tat-tqassim mal-kabina.
  • Ir-riżervi u t-transazzjonijiet kollha magħmula permezz tal-websajt ta 'Sand Pebbles huma suġġetti għal rikonfirmazzjoni minn Sand Pebbles. Sand Pebbles għandu l-prerogattiva li jiddispjaċiha prenotazzjoni kkonfermata skont l-esiġenzi lil hinn mill-kontroll tagħhom.
  • Tariffa ta 'Tranżazzjoni ta' 15% ta 'l-ammont stmat ta' kontijiet għandha tiġi imposta jekk il-prenotazzjoni tiġi kanċellata siegħa 06 qabel. Ladarba l-kabina tkun barra mill-Garage, l-ammont sħiħ ta 'stima jitħallas mill-klijent.
  • Wara Booking On-Line, Tista 'tiċċekkja l-istat tiegħek mal-faċilità tas-servizz 24Hrs tagħna.
Aqbeż għall-toolbar